مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

درباره ما

بدون شک تصمیم گیری و انتخاب درست و آگاهانه در دنیای سراسر تحول امروزی مهمترین عامل قدم برداشتن در مسیر موفقیت ها و دستیابی به علایق فردی و اجتماعی محسوب می گردد. اهمیت فرآیند انتخاب و تصمیم گیری زمانی آشکارتر می شود که شما در آغاز سرفصلی جدید از فرآیند پیشرفت و رشد و در آستانه ایجاد تحول در ادامه مسیر زندگی خود قرار گرفته اید.

مرکز مشاوره تحصیلی فارابی با ارائه خدمات مشاوره در زمینه ها و سطوح مختلف اعم از کنکور، انتخاب رشته، پذیرش بدون کنکور، بورسیه تحصیلی ، نظام مهندسی، تیزهوشان و نمونه دولتی، مقاله، پایان نامه، نظام وظیفه و دیگر فعالیت های متنوع، سعی می کند تا با ایجاد فضایی شفاف برای تصمیم گیری آسان تر، تجارب و اطلاعات دقیق و ارزشمند کارشناسان خود را با شما به اشتراک بگذارد. این مرکز تلاش می کند تا با بهره گیری از کادر مشاوران تحصیلی مجرب و متعهد، ارائه تحلیل های کاربردی از شرایط موجود و پاسخ به سوالات احتمالی شما مخاطب گرامی، روند انتخاب شما را تسهیل نماید. مرکز مشاوره تحصیلی فارابی فعالیت خود را به صورت غیر رسمی از سال ۱۳۸۶ آغاز نموده و اکنون جهت ارائه خدمات منسجم و جامع از طریق ارتباط تلفنی که از در دسترس ترین روش های ارتباطی و مشاوره می باشد، وارد مرحله ای متکامل تر شده است. کارشناسان این مرکز خود را در قبال تمام مشاوره های ارائه شده مسئول می دانند و نسبت به ارائه اطلاعات متعهدانه و جامع حداکثر تلاش خود را می نمایند.

این مرکز مشاوره علاوه بر ارائه خدمات مشاوره تلفنی کارشناسانه، در خصوص فعالیت های اجتماعی نیز خود را مسئول و متعهد می داند و همواره می کوشد تا با اجرای طرح هایی فراتر از وظایف مراکز مشاوره به عنوان بخشی مهم از رسالت خود در حد توان، دین خود را به کشور عزیزمان و جوانان مستعد آن ادا کند. از این قبیل فعالیت ها می توان به برگزاری همایش های تخصصی مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته در مناطق محروم، پشتیبانی در جهت پیشرفت علمی خانواده های کم درآمد به صورت رایگان و … اشاره کرد. امیدواریم با حمایت معنوی و راهنمایی های کارگشای متخصصان مرکز بتوانیم قدمی هر چند کوچک ولی موثر در مسیر موفقیت شما مخاطب گرامی برداریم.