مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

مشاوره تحصیلی، مشاوره تحصیلی تلفنی

logoo

logoo               

مشاوره تحصیلی    

مشاوره، از دیرباز یکی از کارگشاترین روش ها جهت تصمیم گیری بهتر و رفع موانع و مشکلات در مقیاس های کوچک و کلان زندگی بشر بوده است.
با پیشرفت علم و تکنولوژی، متنوع شدن شاخه های مختلف دانش و توسعه اطلاعات، دیگر نمی توان کسی را یافت که بتواند در تمام زمینه ها صاحب نظر باشد و اطلاعات جامع و مفید را به تنهایی در اختیار داشته باشد. حتی تواناترین انسان ها نیز شاید بتوانند فقط در یک رشته و یا نهایتا در دو رشته به معنای واقعی کلمه کارشناس باشند. بنابراین یکی از بهترین روش ها جهت انتخاب و تصمیم گیری درست، مشورت گرفتن از کارشناسان مرتبط در هر زمینه است.

در زمینه تحصیلات در سطوح مختلف تحصیلی و آکادمیک نیز با به روی کار آمدن روش های متنوع و تعداد روش ها و مراکز آموزشی، افراد جهت یادگیری درست و تصمیم بجا، نیازمند داشتن اطلاعات کامل و بروز می باشند که بتوانند متناسب با منابع و توانایی هایشان بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

امروزه به دلیل مشغله زیاد خانواده ها و کمبود وقت جهت انجام مشاوره به صورت مراجعه حضوری، مشاوره تحصیلی تلفنی بهترین راه حل جایگزین می باشد. بهره گیری از امکان مشاوره به صورت تلفنی علاوه بر فراهم نمودن امکان دسترسی بسیار آسان برای تمام افراد از جغرافیاهای مختلف، هزینه های بسیار پایین تری را نیز برای فرد خدمت گیرنده در پی خواهد داشت.
مرکز مشاوره تحصیلی فارابی همواره می کوشد تا با انجام مشاوره تحصیلی به صورت تلفنی هزینه دانش آموزان و دانشجویان عزیز را کاهش دهد و از اتلاف زمان با ارزش مراجعان در رفت و آمدها و صف های انتظار جلوگیری نماید.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی فارابی با پشتوانه علم و سابقه خود، بهره گیری از سال ها تجربه در این کار و پیمودن مسیرهای موفقیت در بهترین مراکز تحصیلی، آمادگی راهنمایی افراد در اقشار مختلف اجتماعی را دارا می باشند.
مخاطبان میتوانند با مراجعه به خدمات مشاوره ای این مرکز و احاطه به تمام جوانب ادامه تحصیل در مقاطع گوناگون، تصمیمی سنجیده بگیرند.

*************************

مشاوره تحصیلی فارابی

به صورت تخصصی در زمینه های مختلف از جمله افت تحصیلی، پیشرفت تحصیلی، تیزهوشان و نمونه دولتی، کنکور، انتخاب رشته، پذیرش بدون کنکور، پایان نامه و مقاله و  اعزام به خارج از کشور به دانش آموزان و دانشجویان و افراد علاقه مند با استفاده از مشاوران مجرب و رتبه های برتر کنکور مشاوره می دهد.

تماس با مشاوران ما از طریق:

زرز

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

حتی در ایام تعطیل

اشتراک گذاری این مطلب

19,173 بازدید
ارسال در ۸, آبان , ۱۳۹۴
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی


  1. توسط : اشرف حکمت ارا در ۹۴/۱۲/۱ ساعت ۶:۲۱ ق.ظ

   با سلام. آزمون ارشدی که از کارشناسی مدیریت بازرگانی دریایی می توان شرکت کرد برحسب بازارکارارائه دهید باتشکر

  2. توسط : اشرف حکمت ارا در ۹۴/۱۲/۳ ساعت ۱:۳۴ ب.ظ

   با سلام دوم تجربی هستم میخوام از تابستان امسال شروع کنم هدفم پزشکی در زمینه ای برنامه ریزی میشه یه برنامه کلی به من سفارش بدهید ممنون.باتشکر

  3. توسط : موسسه مشاوره تحصیلی فارابی در ۹۴/۱۲/۲۱ ساعت ۸:۴۳ ب.ظ

   با سلام برای مشاوره تنها از طریق تلفن اقدام بفرمایید

  4. توسط : مهدی طاغونی در ۹۵/۸/۷ ساعت ۳:۴۲ ب.ظ

   با سلام و عرض احترام .من مهدی طاغونی هستم ودر حال تحصیل در سال سوم تجربی هستم من خیلی علاقه مند به رشته ی بیوتکنولوژی هستم آیا برای گرفتن بورس باید کنکور داده باشم یا نه ؟

  5. توسط : مهدی طاغونی در ۹۵/۸/۷ ساعت ۳:۴۹ ب.ظ

   لطفا منو راهنمایی کنین چون میخوام برای ادامه تحصیلم در کشور های توسعه یافته باشم .کلاس زبانم رو هم دارم ادامه میدم.

  6. توسط : موسسه مشاوره تحصیلی فارابی در ۹۵/۸/۸ ساعت ۷:۴۷ ب.ظ

   با تماس با مشاوران ما پاسخ همه سوال های خودتون را بگیرید

فرستادن دیدگاه