مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۶-۹۷ – نتایج آزمون نمونه دولتی

نمونه دولتی

 


برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیاء گرامی از نحوه ی اطلاع از نتایج نمونه دولتی به توضیحاتی در این زمینه می پردازیم. در آخر اگر در این مورد سوالی داشتید یا برای دریافت نتایج آزمون با مشکلی مواجه شدید؛ می توانید با مشاوران ما با شماره ی بالای سایت از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.
“برای دریافت اخبار نتایج نمونه دولتی و عضویت در کانال تلگرامی نمونه دولتی کلیک کنید”
آزمون نمونه دولتی به صورت منطقه ای یا چند استانی برگزار می گردد و نتایج آن نیز برای هر استان از طریق سایت استان مربوطه اعلام می شود.
نتایج آزمون نمونه دولتی و اسامی پذیرفته شدگان هر واحد آموزشی مطابق با اعلام پایگاه خبری مشاوران شریف و با توجه به سال های قبل برای پایه ششم ورودی پایه هفتم اواخر تیرماه و برای پایه نهم ورودی پایه دهم دهه اول مرداد ماه از طریق پرتال آزمون نمونه دولتی هر استان اعلام می گردد.
” برای کسب اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی می توانید با مشاوران ما با ۹۰۹۹۰۷۱۵۶۹ از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید “

نحوه دریافت نتایج نمونه دولتی
 نحوه دریافت نتایج نمونه دولتی برای همه استان ها به صورت اینترنتی و از طریق سامانه همان استان صورت می پذیرد، و مانند آزمون تیزهوشان از یک سایت مرجع نتایج اعلام نمی شود. همچنین غیر از سایت های استانی هیچ سایت یا منبع دیگری برای اعلام نتایج نمونه دولتی وجود ندارد.
نکات:

۱-    برای کلیه داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند، کارنامه ای شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط ، نمره کسب شده در هر درس ، تراز دانش آموز و تراز آخرین فرد قبول شده در مدرسه مورد نظر در سایت مربوطه قرار می گیرد.

۲-    دانش آموزانی که در آزمون یک مدرسه پذیرفته می شوند ، مجاز به ثبت نام در دیگر مدرسه های نمونه دولتی نمی باشند و هیچ گونه درخواستی برای انتقال و جابجایی پس از اعلام نتایج پذیرفته نخواهد شد.

۳-    آخرین مهلت ثبت نام برای قبول شدگان در آزمون نمونه دولتی در مدارس ۱۰ روز پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی می باشد و بعد از آن لیست ذخیره اعلام می گردد.

۴-    دانش آموزان همزاد می توانند با کسب ۸۰ درصد نمره قبولی وارد مدارس نمونه شوند.

اگر برای اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم ۹۶ – ۹۷ ، مشاهده و دریافت کارنامه ، برای اعتراض به نتیجه آزمون با مشکل مواجه شدید و یا برای ثبت نام پذیرفته شدگان در مدارس سوالاتی دارید یا میخواهید از اسامی پذیرفته شدگان ذخیره مطلع شوید ، می توانید از سراسر کشور با مشاوران شریف با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۵۶۹ از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.
سامانه های استانی در زیر برای دسترسی شما دانش آموزان و اولیاء قرار داده شده است،

برای دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی روی نام استان خود کلیک کنید:
تهران شهرستان های تهران آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
اردبیل اصفهان البرز ایلام
بوشهر چهارمحال و بختیاری خراسان جنوبی خراسان رضوی
 خراسان شمالی خوزستان زنجان سمنان
 سیستان و بلوچستان فارس قزوین قم
 کردستان  کرمان  کرمانشاه کهگلویه و بویراحمد
گلستان  گیلان لرستان مازندران
 مرکزی هرمزگان همدان یزد

برای کسب اطلاع از اخبار نمونه دولتی و زمان دریافت کارت ورود به جلسه و نتایج آزمون نمونه دولتی عضو کانال تلگرامی نمونه دولتی شوید
برای عضویت کلیک کنید

اشتراک گذاری این مطلب

4,668 بازدید
ارسال در ۲۱, تیر , ۱۳۹۶
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه