مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

تحصیل کارشناسی ارشد رشته حسابداری در آمریکا – دوره کوتاه مدت حسابداری در آمریکا

Scholarship EDITED

برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی دانشگاه های خارج با ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۵۶۹

تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب


تحصیل کارشناسی ارشد رشته حسابداری در آمریکا – دوره کوتاه مدت حسابداری در آمریکا
گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد
دانشگاه های امریکا برای پذیرش افراد در مقطع کارشناسی ارشد توجهی به دانشگاه صادر کننده مدرک کارشناسی شما نمی کنند البته اگه دانشگاهی که مدرک کارشناسی خود را در آن گرفته اید معتبرتر و شناخته شده تر باشد، به شما کمک می کند تا توسط دانشگاه های بهتری در امریکا پذیرش شوید و شانس پذیرش شما را بالا می برد. برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های امریکا اکثر دانشگاه از دانشجو تقاضای مدرک  GMAT را می کنند البته تعدای از آن ها مدرک GRE را نیز قبول  می کنند.
ثبت نام در برنامه های حرفه ای حسابداری نیاز به دو سال سابقه کار متقاضی دارد البته برخی موسسات و برنامه های حسابداری نیز دانشجویانی را که مدرک خود را گرفته و سابقه کار ندارند این برنامه ها را برگزار می کند. دانشجویانی که دارای مدرک تحصیلی در رشته بازرگانی هستند و به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند باید در برخی از کلاس های تخصصی حسابداری شرکت ککنند سپس وارد این رشته شوند.
گرفتن گواهینامه حرفه ای
در امریکا برخی از ایالات نیاز به حسابدار قسم خورده و یا رسمی دارند به همین دلیل داشتن گواهینامه حرفه ای می تواند کمک فراوانی در این زمینه به افراد جویای کار کند. این افراد باید بتواند در زمینه کاری خود به راحتی با مشتریان ارتباط برقرار کنند.
افرادی که می خواهند گواهینامه حرفه ای دریافت کنند باید دارای دو سال سابقه کار در یک شرکت و همچنین مدرک کارشناسی حسابداری باشند. این افراد باید در آزمون CPA که توسط انجمن حسابداران قسم خوردا امریکا برگزار  می شود شرکت کنند البته قوانین هر ایالت برای اعطای این گواهینامه با هم متفاوت است. معمولا برای دریافت این گواهی نامه فرد متقاضی باید مورد تایید هیات جسابداری  قرار گیرد. که هر ایالت برای خود هیئتی جداگانه دارد.
داشتن این گواهینامه می تواند به شما بسیار کمک کند تا بتوانید در یکی از کار های مربوط به حسابداری مانند CMA (جسابدار رسمی مدیریت)، CIA (حسابرس رسمی داخلی) و یا حسابرس رسمی سیستم های اطلاعاتی مشغول به فعالیت شوید. معمولا این گواهینامه توسط گرفتن آزمون، داشتن تحصیلات مربوط و همچنین سابقه کار به متقاضیان اعطا می شود.
این گواهینامه ها دارای انقضا می باشند و شما برای معتبر نگه داشتن آن باید در کلاس ها و دوره های پی در پی شرکت کنید. این دوره ها معمولا یک یا دو روز به طول می انجامند.

اشتراک گذاری این مطلب

178 بازدید
ارسال در ۱, تیر , ۱۳۹۶
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه