مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

تحصیل در رشته حسابداری در آمریکا

Scholarship EDITED

برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی دانشگاه های خارج با ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۵۶۹

تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب


تحصیل در رشته حسابداری در آمریکا
این رشته یکی از رشته های پرطرفدار در آمریکاست که دانشگاه های زیادی تمام مقاطع تحصیلی آن را برای دانشجوریان ارائه می دهند. سایت (AACSB (www.aacsb.org یک گروه حرفه ای در زمینه اعتبار سنجی برنامه ها و کلاس هایی کار می کند که در زمینه بازرگانی مدرک دانشگاهی می دهند، هستند. در امریکا حدودا ۱۷۰ دانشگاه اعتبار نامه تخصصی و بین المللی محمل حسابداری را دارند.
البته برخی دانشگاه ها برای اعتبار سنجی خود قوانین سخت گیرانه تری را نسبت به استاندارد های گروهAACSB  برای خود وضع می کنند. در دانشگاه های امریکا هر ساله دوره های کاردانی حسابداری، برنامه های اجرایی و مداوم در زمینه حسابداری، گواهی نامه های حرفه ای حسابداری و … برگزار می شود. این برنامه ها می تواند دانشویان را برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی یاری کند.
چگونگی ارسال تقاضا برای مقطع کارشناسی
برای ادامه تحصیل در این مقطع شما باید در زمینه زبان انگلیسی بسیار قوی باشید. تا می توانید در همه زمینه های مربوط به حسابداری مانند ریاضیات، آشنایی با برنامه های ویژه حسابداری و … خود را تقویت کنید. تلاش کنید نمراتی را که در دروس اختصاصی و مهم کسب می کنید بالا باشد تا شما را راحتتر پذیرش کنند و بتوانید سریعتر در این زمینه پیشرفت کنید. با داشتن نمرات و رزومه عالی می توانید شانس خود را برای دریافت کمک هزینه ها نیز بالا ببرید. مهمترین مساله برای ورود به این رشته میزان تسلط شما بر روی زبان انگلیسی است. که شما باید یک مدرک معتبر مانند آیلتس یا تافل را ارائه کنید. البته بعضی از دانشگاه ها نیز وجود دارند که شما را بدون این مدارک ثبت نام می کنند و شما را در کلاسهای زبان برای آموزش زبان انگلیسی ثبت نام می کنند.  یکی دیگر از مدارک مهم برای ثبت نام در دانشگاه های امریکا ریز نمرات دوران دبیرستانتان است. اگر شما ریز نمرات را ندارید سعی کنید حتما یک نسخه ترجمه شده از آن تهیه کنید و به دانشگاه ارائه دهیدو نمرات بالای شما در دروس دوره دبیرستان می تواند کمک زیادی به قبول پذیرش شما توسط دانشگاه مورد نظرتان کند. رشته حسابداری در مقطع کارشناسی دارای گرایش خاصی نیست و شما باید این درس را در این موضوع ادامه دهید. شما در دانشگاه در زمینه های حسابرسی، تخصص در ارزیابی، ارزش گذاری بازرگانی، مالیات بندی، حسابداری بین المللی، سیستمهای اطلاعاتی حسابداری، حسابداری قانونی، حسابداری دولتی/غیر انتفاعی، و تحلیل گزارش مالی آموزش می بینید و در صورت تمایل برای شرکت در کلاس های تخصصی باباید زبان خود را تقویت کنید و تا بتوانید در برنامه های حرفه ای که معمولا و ساله هستند شرکت کنید.

اشتراک گذاری این مطلب

133 بازدید
ارسال در ۲۸, خرداد , ۱۳۹۶
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه