مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

تحصیل در ژاپن – چرا تحصیل در ژاپن؟

Scholarship EDITED

 

برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی دانشگاه های خارج با ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۵۶۹

تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب


چرا تحصیل در ژاپن؟
ژاپن کشوری با حدود ۱۲۶ میلیون نفر جمعیت در و با مساحت ۳۷۸ هزار کیلومتر مربع در شرق آسیا قرار دارد. پایتخت ژاپن توکیو است که جز گرانترین و بزرگترین پایتخت های جهان است. توکیو دارای ۳۵ میلیون نفرجمعیت است. مردم ژاپن به زبان ژاپنی صحبت می کنند. واحد پول این کشور ین است. ژاپن در از اطراف توسط اقیانوس آرام، دریای ژاپن، دریای اخوتسوکو و دریای شرق چین محصور شده است.
خودرو سازی ژاپن بسیار پیشرفته و منحصر به فرد است. به طوریکه صادرات خودرو توسط این کشور به تمام نقاط دنیا صورت می گیرد. اقتصاد ژاپن بعد از امریکا و چین در رتبه دوم جهان قرار دارد.
دانشگاه های  توکیو، کیوتو، اوساکا، توهوکو و ناگویا جز بهترین دانشگاه های ژاپن و دارای رتبه زیر صد در بین برترین دانشگاه های دنیا و رتبه زیر ۱۰ در بین دانشگاه های برتر آسیا هستند.
در این بین دانشگاه توکیو که در بین ۲۰ دانشگاه برتر دنیاست یکی از بزرگترین و مهم ترین دانشگاه های ژاپن و آسیاست. به همین دلیل سالانه دانشجویان زیادی این دانشگاه را برای ادامه تحصیل خود انتخاب می کنند.
در ژاپن به غیر از رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی که ۶ سال طول می کشند. مقطع لیسانس ۴ سال، فوق لیسانس ۲ سال و دکتری ۳ سال به طول می انجامد. البته زبان تدریس برای دوره لیسانس ژاپنی است.
در ژاپن امکان کاریابی و تولید درآمد بالاست. پس شما می توانید در حین تحصیل برخی هزینه های خود را نیز تامین کنید. البته شما تعداد بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی در این کشور زیاد است و دانشجویان می توانند از این هزینه ها استفاده کنند. در ژاپن حدود ۶ ماه طول می شکد تا شما بتوانید در حد گذراندن زندگی روز مره خود زبان ژاپنی را یاد بگیرید ولی زبان نوشتاری آن ها بسیار دشوار است.
برای تحصیل در ژاپن، بورسیه تحصیلی ژاپن، بورسیه تحصیلی مونبوشو ژاپن و نحوه اخذ پذیرش تحصیلی و مدارک مورد نیاز مانند رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی با مشاوره فارابی تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این مطلب

94 بازدید
ارسال در ۲۱, خرداد , ۱۳۹۶
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه