مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

تحصیل در قبرس – تحصیل کارشناسی کشور قبرس

Scholarship EDITED

برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی دانشگاه های خارج با ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب


تحصیل در مقطع کارشناسی کشور قبرس
 مدت زمانی که این دوره طول می کشد ۴ سال می باشد و دانشجو بسته به نوع رشته بین ۱۳۵ تا ۱۴۵ واحد درسی را باید پاس نماید.تحصیلات در مقطع کارشناسی در اکثر رشته های ارائه شده در کشور قبرس به زبان این کشور یعنی ترکی و انگلیسی می باشد و دانشجوی متقاضی اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی کشور قبرس ملزم به داشتن مدرکی است که تسلط آنان را به زبان ترکی یا انگلیسی برای کشور قبرس نشان دهد.
زبان تدریس
همان طور که در بالا ذکر شد ، زبان تدریس در مقطع کارشناسی این کشور ترکی می باشد. متقاضیان می توانند در دانشگاه های انگلیسی زبان نیز تحصیل کنند . افرادی که قصد تحصیل به  زبان انگلیسی را دارند می بایستی مدرک ۵٫۵_ ۶ IELTS را به دانشگاه ارائه دهند .

حق کار در زمان تحصیل در این کشور
دانشجویان مقطع کارشناسی کشور قبرس مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته را در هر هفته دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت است که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی قادر است گوشه ای از هزینه های زندگی دانشجویی افراد را تامین می کند.
اما پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها ، تجربه کاری ، ویژگی های شخصی فرد ، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر بستگی دارد .پس داشتن تخصص و آشنایی با زبان عمومی کشور قبرس و همچنین زرنگی شما می تواند شما را در پیدا کردن کار کمک نماید.

برای تحصیل در قبرس و اطلاع از مدارک مورد نیاز برای تحصیل در این کشور زیبا و مهاجرت به قبرس و حتی تهیه مدارک مورد نیاز مانند رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی با مشاوره فارابی تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این مطلب

67 بازدید
ارسال در ۱۸, خرداد , ۱۳۹۶
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه