مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

تحصیل در آلمان – شهرهای ایده آل برای تحصیل در آلمان (۲)

Scholarship EDITED

برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی دانشگاه های خارج با ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب


شهرهای ایده آل برا تحصیل در آلمان
کلن
از شهر های بی نظیر آلمان شهر کلن Cologne می باشد که به کلیسای جامع خود با معماری بی نظیر، و همچنین طبیعت زیبا و چشم نواز خود شهرت دارد. کلن پر از موزه ها ، گالری های هنری، مغازه ها و رستورانهای متنوع است.
خط حمل و نقلی این کشور فوق العاده است و از کلن به شهرهای چون پاریس، بروکسل، آمستردام و لوکزامبرگ قطار مستقیم وجود دارد که البته از نظر مسافتی فاصله زیادی هم با یکدیگر ندارند. این شهر برای دانشجویان خارجی خود تسهیلاتی به ارمغان آورده و به همین دلیل دانشجویان خارجی به این شهر مهاجرت می کنند از جمله این تسهیلات امنیت بالا برای آنهاست. دانشگاه کلن (Universität Köln) از دانشگاه های برتر آلمان که در بین ۳۰۰ دانشگاه برتر جهان و دومین دانشگاه بزرگ و قدیمی در کشور آلمان می باشد.
فرانکفورت
یکی دیگر از شهرهای دانشجویی آلمان فرانکفورت Frankfurt قلب  اقتصادی و مرکز تجاری این کشور می باشد ،است. بانک مرکزی اروپا نیز در این شهر واقع شده است.. طبیعتاٌ با توجه به دلایل بیان شده فرانکفورت به خانه آسمان خراشهای بزرگ تبدیل شده که دارای فرودگاه های پر تردد می باشد.
درس خواندن در این شهر می تواند بسیار مفید باشد زیرا بسیاری از کارخانه ها با تکنولوژی در این شهر مشغول به کار اند که می توانند افراد را در زمینه صنعت نیز آماده سازند.
برای تحصیل در آلمان، بورسیه تحصیلی آلمان، هزینه تحصیل در آلمان، تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در آلمان، تحصیل در دبیرستان های آلمان،  و نیز شرایط تحصیل در آلمان و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی و تهیه مدارک لازم مانند رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی و ماکاتبه با دانشگاه های آلمان با مشاوره فارابی تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این مطلب

117 بازدید
ارسال در ۱۶, خرداد , ۱۳۹۶
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه