مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در آمریکا

بورسیه تحصیلی

تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در آمریکا

برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی دانشگاه های خارج با ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب

*******

در سراسر امریکا دوره کارشناسی رشته بازرگانی را بیش از ۳۰۰۰ دانشگاه ارائه می دهند،و در مقاطع دکتری و ارشد ۱۰۰۰ دانشگاه آنرا تدریس میکنند.

بیش از ۵۰۰ برنامه دراین سطح ها از سوی AACSB موفق به کسب اعتبارنامه شدند که در زمینه تخصصی بررسی کیفیت برنامه های رشته بازرگانی در سطوح آموزش عالی است ،شده اند.

برای دانشجپویان انگلیسی زبان دوره های کارشناسی و ارشد در دوره های تخصصی با محوریت بازرگانی و کسب و کار برگزار می شود. و همچنین دوره کاردانی و فرصت های آموزشی جهت اخذ گواهینامه های آموزش برگزار میشود.

.

برنامه ی تحصیلی

دروس حسابداری، آمار بازرگانی، بازاریابی، امور مالی، سیستمهای اطلاعات مدیریت (فناوری رایانه در ارتباط با مدیریت)، علوم مدیریت و تصمیم گیری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت عملیاتی، رفتار و توسعه سازمانی، مدیریت زنجیره تامین کالا (شامل ترابری و تدارکات)، و محیط بازرگانی یا کاری (شامل سیستمهای اقتصادی، امور حقوقی و اخلاقی، امور بین المللی و چند فرهنگی ) دروس اصلی زشته بازرگانی محسوب میشوند.سیستم آموزش این رشته میان دوره ای است.یکی از ملاک های اصلی برای این رشته رفتن به کارآموزی در پروژه های فردی و گروهی و کار کردن در شرایط واقعی است.

به طور معمول برنامه های کارشناسی مدیریت تجاری (BBA) و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) به آزمایش و بررسی تمامی رشته های مرتبط میپردازد.اکثر مدارس کسب و کار در این گرایش برنامه های تخصصی ویژه ای را در این زمینه ارائه می نمایند.به عنوان مثال کارآفرینی در بازرگانی بین الملل یا مدیریت مهندسی اهمیت بیشتری را ایفا میکند.طی کردن این برنامه های تحصیلی به اخذ درجات تحصیلی کارشناسی در مدیریت بازرگانی (MBA.BBA) و یا درجات کارشناسی ارشد (BS.MS) می انجامد.

برنامه های M.S کارشناسی ارشد نسبت به درجات کارشناسی در مدیریت بازرگانی (M.B.A ) غالبا پژوهش گرا هستند. DBA یا برنامه های دوره آموزش تکمیلی یا دکتری در مدیریت به درجه تحصیلی دکتری در مدیریت بازرگانی و یا درجه دکتری در فلسفه (Ph.D.) می انجامد . طبق معومول و شیوه مرسوم مقطع کارشناسی این رشته نگاه کلی تری نسبت به مقطع دکترا دارد به دلیل اینکه در این مقطع تمرکز را بر رشته خاصی قرار میدهد. اما تفاوت بین این دو از درجات تحصیلی ، تا این حد دقیق نیست و در موسسات آموزشی مختلف متفاوت است. بطور معمول ارائه Ph.D برای دکتری رایج تر است.

پس از کسب مدرک دکتری فرد برای استادی یا انجام پژوهش خود را آماده می کند.فارغ التحصیلان ای مقطع می توانند در دانشگاه ها یا کالج ها یا در کار های تخصصی و دولتی مرتبط به رشته خود مشغول به کار شوند.

.

تحصیلات تکمیلی

برای تحصیل در مقطع دکتری این رشته متقاضی لزوما نباید کارشنسی خود را در همین رشته بگیرد و می تواند با هر مدرک کارشناسی وارد مقطع دکترای این رشته شود.این در شرایطی است که شرایط لازم برای ورود به دوره های بازرگانی در مقطع کارشناسی با سایر دوره ها یکی است.

همزمان با چند آزمون GRE که گرفته می شود یک آزمون GMAT نیز برای دوره های تکمیلی از متقاضیان گرفته می شود.متقاضیان می توانند در نار توصیه نامه ای از سوی کارشناسان یا اساتید خود ،یک متن از هدف خود برای آینده شغلیشان ارائه دهند.

برای دوره کارشناسی ورود مستقیم به این رشته ممکن است برخلاف مقاطع بالاتر که برای رفتن به آنها متقاضی باید حداقل دوسال سابقه کار تمام وقت داشته باشد.

.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در کشور آمریکا به مطالب زیر مراجعه کنید:

.

تحصیل در آمریکا

تحصیل در آمریکا

.

»»»»»»»»»»»»»»»»

برای کسب اطلاع از اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاه های خارج با ما تماس بگیرید:

۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

ما از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستیم

»»»»»»»»»»»»»»»»

اشتراک گذاری این مطلب

333 بازدید
ارسال در ۲, آبان , ۱۳۹۵
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه