مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

تحصیل رشته ی هنر در آمریکا

بورسیه تحصیلی

تحصیل رشته ی هنر در آمریکا

برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی دانشگاه های خارج با ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب

*******

دو مدرک لیسانس هنرهای زیبا (BFA)  و یا (BA) برای دانشجویانی است که میخواهند تحصیلات عالی رشته های هنر را در دانشگاه های امریکا بگذرانند.

دوره ی Ba آکادمیک می باشد در حالی که دوره ی BFA دوره های آموزش عمومی در بخش هنر می باشد.ادامه تحصیل در دوره های ذکر شده به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد هنرهای زیبا (MFA )  تبدیل می شود. برای تحصیل در دوره های تکمیلی متقاضی با گزینه های بسیار زیادی روبرو است از جمله رنگ سازی ،نقاشی،طراحی مد،طراحی داخلی،تاریخ هنر،مدیریت هنر،هنرهای تزئینی و … .از آنجا که آینده شغلی و در آمد های حاصل از تحصیل و کار در این رشته متفاوت است و به مهارت متقاضی بستگی دارد.پس افرادی که در رشته ای هنر تحصیل می کنند فرصت های بسیاری همچون نقاش،مجسمه ساز،گرافیست،طراح،فیلمساز،انیماتور و غیره بریا فرد فراهم می شوند.

توضیحات رشته ی هنر

رشته ی هنر جز رشته هایی است که فرد هم میتواند به طور تجربی آنرا بیاموزد و هم به طور آکادمیک و تحصیل در مراتب آموزش عالی. اما تحصیل به صورت آکادمیک این شرایط را محیا میکند که متقاضی پس از گذراندن تحصیلات و اخذ مدرک خود وارد بازار کار شود یا بتواند تدریس خصوصی انجام دهد.

.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در کشور آمریکا به مطالب زیر مراجعه کنید:

.

ویزای آمریکا

ویزای آمریکا

اشتراک گذاری این مطلب

162 بازدید
ارسال در ۲۹, مهر , ۱۳۹۵
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه