مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

زمان تکمیل ظرفیت ارشد ۹۵

کارشناسی ارشد

زمان تکمیل ظرفیت ارشد ۹۵

زمان اعلام‌ ظرفیت‌های جدید و یا تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل‌های آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی ‌(دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌‌) سال‌ ۱۳۹۵ از روز دو‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۲ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می گردد و همه  متقاضیان می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۳ لغایت شنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۷ نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام نمایند.

مشاوره تخصصی کنکور کارشناسی ارشد و انتخاب رشته ارشد

۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب

*******

لیست تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حاوی کدرشته محل‌های جدید و یا تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی که قبلا در دفترچه انتخاب رشته اعلام شده بود می باشد.

در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سال قبل (۹۴)، کلیه داوطلبان پذیرفته شده یا نشده (به ‌غیر از پذیرفته‌شدگان کدرشته‌های بورسیه) مجاز به انتخاب رشته بودند در ۲۰ کدرشته‌محل بودند و ، که در صورت قبولی داوطلب در این مرحله، قبولی اولیه وی لغو می‌شد.

برای اطلاع از نحوه ی انتخاب رشته ارشد کلیک کنید.

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۱۳۹۴ در روز ۶ مهر ماه  بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت از ۱۲ تا ۱۶ مهر ماه ۹۴ اعلام شد. که با افزوده شدن رشته‌محل‌های جدید در این بازه زمانی، مهلت انتخاب کدرشته‌محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی کدرشته ‌محل‌های آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته و تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی تا ۱۸ مهرماه تمدید گردید و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ در روز دوشنبه ۲۷ مهرماه منتشر شد و ۳۹ هزار و ۳۷۳ نفر به عنوان پذیرفته‌شده معرفی شدند.

»»»»»»»»»»»»»»»»

برای اطلاع از شرایط شرکت و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد با مشاوران ما تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

مشاوران فارابی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما می باشند،

در تمامی مراحل تحصیلی همراه شما هستیم.

»»»»»»»»»»»»»»»»

 

اشتراک گذاری این مطلب

298 بازدید
ارسال در ۶, مهر , ۱۳۹۵
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه