مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۹۵

بر اساس اعلام سازمان سنجش کشور ، زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۵ از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۳ لغایت شنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۷ میباشد.

مشاوره تخصصی کنکور کارشناسی ارشد و انتخاب رشته ارشد

۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب

*******

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۹۵

کلیه داوطلبانی که در کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۹۵ شرکت کرده باشند می توانند در تکمیل ظرفیت کد رشته محل های اعلامی از طرف سازمان سنجش انتخاب رشته نمایند.

در انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای تکمیل ظرفیت یا کد رشته محل های جدید  حتی افرادی که برای دروه های روزانه مجاز به انتخاب رشته نشده باشند می توانند از بین کد رشنه محل های روزانه امنتخاب رشته نمایند.  در واقع شرط انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت ثبت نام در کنکور سراسری کارشناسی ارشد و حضور در جلسه آزمون و صدور کارنامه اولیه می باشد. یعنی حتی افرادی که در انتخاب رشته ارشد خرداد ماه ، انتخاب رشته نکرده باشند هم می توانند در تکمیل ظرفیت و کد رشته محل های اعلامی شرکت کنند.

نحوه ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۹۵

داوطلبان برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۹۵ می توانند از تاریخ اعلام شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شخصی ثبت نام کنکور سراسری کارشناسی ارشد و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی امکان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۹۵ را داشته باشید.

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد بر اساس سنوات قبلی به این صورت بود که کلیه کسانی که شرایط اولیه شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد را دارند می توانند از بین لیست رشته محل های معرفی شده توسط سازمان سنجش در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۹۵ حداکثر در ۲۰ کد رشته محل انتخاب رشته نمایند.

ترتیب انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد همانند انتخاب رشته ارشد بر اساس علاقه شخصی هر داوطلب باشد و این نکته بسیار حائز اهمیت است که اگر داوطلبی که در حال حاضر در یک رشته محل پذیرفته شده باشد و در تکمیل ظرفیت شرکت نماید و در رشته محل جدیدی پذیرفته شود قبولی قبلی وی باطل شده و فرد باید در رشته جدید به تحصیل مشغول شود.

برای اطلاع از نحوه ی انتخاب رشته ارشد کلیک کنید.

.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۹۵

طبق سال های گذشته نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد در اواخر مهر ماه اعلام که برخی از دانشگاه ها برای ترم مهرماه و برخی برای ترم بهمن ماه اقدام به ثبت نام می کنند.

»»»»»»»»»»»»»»»»

برای اطلاع از شرایط شرکت و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد با مشاوران ما تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

مشاوران فارابی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما می باشند،

در تمامی مراحل تحصیلی همراه شما هستیم.

»»»»»»»»»»»»»»»»

اشتراک گذاری این مطلب

396 بازدید
ارسال در ۶, مهر , ۱۳۹۵
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه