مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی | انتخاب رشته کنکور | منابع آزمون | مشاوره

مشاوره تحصیلی
کنکور
بورسیه تحصیلی

مشاوره انتخاب رشته پذیرش بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری

مشاوره انتخاب رشته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری

مرکز تخصصی انتخاب رشته تلفنی کنکور سراسری و آزاد

۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب

*******

مشاوره انتخاب رشته بدون آزمون کنکور سراسری

برای اطلاع از شرایط ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی حتی بدون شرکت در کنکور سراسری با مشاوران ما تماس بگیرید: ۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

به منظو ر انتخاب شایسته ترین افراد، توزیع مناسب پذیرفته شدگان در رشته های تحصیلی مورد نیاز کشور، ایجاد شرایط مناسب برای شرکت کنندگان ، هدایت داوطلبان به رشته های تحصیلی و تخصیص امکانات آموزش عالی به افراد مستعد و با بهره گیری از تجارب گذشته ، شرایط و ضوابط ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش برخی از رشته های تحصیلی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مجازی و نیمه حضوری دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی (صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام گردید.

الف) داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا غایب جلسه آزمون بوده اند، منحصراً مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی به روش پذیرش با اعمال سوابق تحصیلی می باشند و در صورت درج کدرشته محل های رشته هایی که نمره آزمون در آن تأثیر دارد، اجازه تأیید و ادامه مراحل انتخاب رشته اینترنتی به آنان داده نخواهد شد و می بایست در همان مرحله نسبت به حذف کدرشته های مربوط، از اولویت های انتخابی خود اقدام نموده و سپس مراحل بعدی را ادامه دهند.

ب) داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ شرکت ننموده و متقاضی شرکت در این مرحله از پذیرش رشته های درج شده در دفترچه بر اساس سوابق تحصیلی می باشند، لازم است ابتدا با پرداخت هزینه مربوط (برای هر یک از گرو ههای آزمایشی مبلغ ۱۸۰۰۰۰ریال ) نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده و با تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نامی نسبت به درج کدرشته محل های انتخابی خود بر اساس اولویت و علاقمندی در فرم انتخاب رشته اقدام نموده و در پایان شماره پرونده ۷ رقمی و کدپیگیری ۱۶ رقمی خود را از سیستم دریافت نمایند.

تبصره) داوطلبان مشمول بند الف: ۱- بر حسب اینکه در یک گروه آزمایشی و یا چند گروه آزمایشی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ ثبت نام نموده اند، می توانند رشته های مربوط به گروه یا گروه های آزمایشی که در آن ثبت نام نموده اند را انتخاب نمایند. ۲- چنانچه قبلاً فقط در یک یا دو گروه آزمایشی ثبت نام نموده اند و علاقمند به انتخاب رشته از سایر گروه های آزمایشی می باشند می بایست ابتدا هزینه اعلام علاقمندی برای گروه های آزمایشی مربوط یعنی مبلغ ۱۸۰۰۰۰ ریال (به ازای هر گروه آزمایشی) را از طریق کار تهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت و /سپس نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

* نکته مهم: لازم به تأکید است که در روش پذیرش با سوابق تحصیلی، هر داوطلب می تواند متقاضی یک گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی) و دو گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی باشد. بدیهی است یک داوطلب نمی تواند همزمان متقاضی دو گروه آزمایشی از گرو ههای آزمایشی اصلی یعنی گرو ههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی باشد.

 برای اطلاع از اصلاحات دفترچه انتخاب رشته و پذیرش در دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی-تهران روی لینک زیر کلیک کنید:

»»»»»»»»»»»»»»»»

برای کسب اطلاع از آخرین اخبار و تغییرات انتخاب رشته و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی

انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با ما تماس بگیرید:

۹۰۹۹۰۷۰۶۲۴

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

ما از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستیم

»»»»»»»»»»»»»»»»

اشتراک گذاری این مطلب

410 بازدید
ارسال در ۲۶, مرداد , ۱۳۹۵
نویسنده: موسسه مشاوره تحصیلی فارابی
فرستادن دیدگاه